Pořádáné semináře

Pravidelně pořádám své semináře na kterých předávám své zkušenosti.

Nové semináře Jaroslavy Trpkové - leták - Nové Semináč umím se líčit - Nové Nástavbové kurzy

TIPY Jaroslavy Trpkové

Malá škola líčení

Zveme vás milé dámy, na "Malou školu líčení"‚ která je určená právě těm z vás, které se chtějí naučit líčit se a celkově upravovat tak, aby vše ladilo z jejich typem a věkem. Každá žena má možnost, zjemnit či zvýraznit svůj vzhled a doladit vše vhodným účesem, barvou vlasů, stylem a barvou oblečení. Na našem mini kurzu se to naučí každá z vás. Kurz je dobře vybaven kvalitní kosmetikou, kterou budete používat.

Kurz je jednodenní. Každá účastnice obdrží certifikát. Cena semináře 1 050 Kč.

Seminář "Umím se líčit"

Jaroslava Trpková Vás provede minikurzem, kde Vám ukáže, jak se má každá z Vás líčit a to nejen podle tvaru obličeje, očí, rtů, …, ale také podle barevného typu. Některé barvy nám sluší, jiné ruší. Celý kurz probíhá tak, že se sama za vedení Jarky Trpkové líčíte. Neustále Vám povede ruku, poradí, předvádí. Po absolvování kurzu budete už sama vědět, jak na to a zároveň obržíte certifikát. Můžete se fotit, psát poznámky a stále se na cokoliv ptát.

Líčit se budete kvalitní kosmetikou ARTDECO, která Vám bude vybrána na míru a ve Vašem salonu si ji budete moci i zakoupit. Cena semináře 850 Kč.


Do budoucna zařadíme ještě nějaké čínské techniky, jako např. odbourávání blokád, také něco z ajurvedských technik, to už jsou ale složitější věcičky a asi spíš jen pro maséry, kteří se tím zabývají, mají tendenci jít tímto směrem a zajímají se o východní masáže a techniky.


Pokud máte bližší zájem o některý z těchto seminářů nebo kurzů, podrobnější informace včetně ceny získáte přímo u Jaroslavy Trpkové
E-mail: jaroslava.trpkova@seznam.cz, tel: 737 766 889

"Těším se na případné setkání"