Aktuality - kurzy

Milé dámy kosmetičky, srdečně vás zvu na školení úžasné pleťové kosmetiky ,, Simon Mahler" s kterou i já pracuji ve svém salonu.
Budu ráda, pokud se rozhodnete tuto skvělou značku používat. Díky tomu se často
uvidíme a na každém školení, vám přidám i řadu vizážistických rad a tipů, pro váš salon.
Školení budou časem probíhat i v mém penzionu a tak budu stále připravena , být vám k dispozici.
Těším se na naší spolupráci, srdečně zdravím, Jára Trpková - přihlašte se na tel. 737 766 889 - www.trpkova.com


Speciální kolekce ART COUTURE DITA VON TEESE
Zde ke stažení kompletní kolekce v pdf.


Nové termíny rekvalifikačních kurzů.

Termíny kurzů pro podzim 2011

Všechny naše kurzy mají akreditaci MŠMT
Začátek kurzuKonec kurzu
Manikúra a nehtová modeláž11. 9. 201230. 10. 2012
22. 10. 201211. 12. 2012
Pedikúra a nehtová modeláž24. 9. 201212. 11. 2012
22. 10. 2012 11. 12. 2012
Masér pro rekondiční a sportovní masáže11. 9. 201230. 10. 2012
24. 9. 2012 12. 11. 2012
22. 10. 2012 11. 12. 2012
Vizážistika a barvové poradenství 24. 9. 20122. 10. 2012
12. 11. 2012 20. 11. 2012

Podle zájmu možnost doplňujících seminářů pro maséry:

ajuverdéra
medová masáž
lávové kameny
indická masáž hlavy
reflexní masáž plosky nohou, dlaně
tlaková masáž proti vráskám a dalších

Přihlášky ke stažení zde:

Kurzu Manikura Kurz Masér Kurz pedikůra Kurz vizážistka

Veškeré informace na telefonním čísle 737 766 889 nebo e-mailu jaroslava.trpkova@seznam.cz.

Adresa vzdělávacího zařízení:

VUZ Karla Burky 2, 257 92 Sedlec-Prčice, okr. Příbram


Video k mé knize "Žena šperk a barvy"


Titul AROMATERAPIE V KOSMETICKÉ PRAXI


Titul AROMATERAPIE V KOSMETICKÉ PRAXI je určen všem ženám, které o sebe rády pečují přirozenou cestou. Čtivou a zajímavou formou představuje komplexní pojetí péče o pleť i tělo s možnostmi využití stále oblíbenější aromaterapie. Nepřeberné množství přírodních ingrediencí otevírá svět takřka neomezených možností sestavit individuální programy s přirozeným a účinným působením, společně s navozením relaxace. I to je v dnešní uspěchané době jistě důvodem, proč je taková péče stále vyhledávanější. Autorky knihy, Pavlína Klasnová a Renata Klečková, mají v daném oboru bohaté profesionální zkušenosti. Kniha vychází přímo z praxe a prakticky je možné se jí také řídit. Zajímavé informace zde naleznou také kosmetičky a pracovníci wellnes center, kterým tak může pomoci rozšířit a obohatit praxi o velmi zajímavý směr. Díky tomu se neztratí v džungli konkurence.

Výběr z kapitol:

Kniha je velice jasně a přehledně sestavena, doplněna krásnou grafikou, jednotlivá témata jsou pro snazší orientaci barevně odlišena.
Rozsah 150 stran, formát 210x210cm.
Zakoupit ji můžete u dobrých knihkupců nebo na : kosmetickapraxe@seznam.cz
www.aromaterapie.webnode.cz
Cena za knihu činí 265,-Kč

kniha

Vzdělávací středisko

Otevřena pobočka vzdělávacího střediska "Rekvalifikačních kurzů" v městečku Sedlec-Prčice pro oblast Střední Čechy, Jižní Čechy a to v oborech: vizážistika, pedikůra, manikůra a modeláž umělých nehtů, masér, kadeřnice a kosmetika.

Nové Rekvalifikační kurzy v roce 2011 zahájeny!

Naše kurzy s akreditací Ministerstva školství začínají v únoru a další pak plynule během celého roku. Stačí napsat či zavolat a pošleme vám přihlášky a podrobnosti o kurzech a seminářích. V našem vzdělávacím zařízení se můžete zúčastnit nejen kurzů, ale i velkého množství seminářů, na rozšíření kvalifikace v oborech, manikúry, pedikúry, masáží, kosmetiky, vizážistiky. Kurzy i semináře jsou víkendové. Vždy plně vybavené. U kurzů i seminářů, vám můžeme zajistit profesionálního fotografa. Můžete si tak vaše práce vyvěsit ve vašem salonu.

Fotogalerie ze vzdělávacího střediska


Kniha Ženy, šperk a barvy

Kniha „Žena, šperk a barvy”, je jak název napovídá o tom, co ženy zajímá. Jaroslava Trpková vizážistka, tu ve spolupráci se šperkařkou Dášou Novou, ukazují krásu ženy v každém věku a barevném typu. Jsou tu ukázky líčení, účesu, barev oblečení a to vše doplněno originálním šperkem. V knize jsou nápady a triky , jak na líčení a barvy, ale také o kamenech a špercích. Trocha historie a mnoho kosmetických nápadů.
Je to již druhá kniha, po úspěšném titulu J.Trpkové „Nebojte se být krásná.”.

Fotogalerie z křtu knihy Ženy, šperk a barvy


Kniha Nebojte se být krásná

„Není ošklivých žen, jsou jen ženy, které nevědí, jak se učinit krásnými.” Tuhle větu už proneslo mnoho mužů a kniha Jaroslavy Trpkové Nebojte se být krásná jim každou stránkou dává za pravdu. Na modelkách různého věku doslova z běžného života ukazuje, že to není žádný problém. Všechny se díky její péči změnili v krasavici.
„Nejlepší investicí ženy je péče o krásu vlastního těla i ducha”

Kniha je plná názorných fotografií a hodnotných informací:

  • Malá škola líčení pro každý den i věk
  • Základní kosmetické přípravky a postupy
  • Barevná typologie
  • Tipy a triky pro krásu

Vyjádření autorky Jaroslavy Trpkové ke své knize „Nebojte se být krásná”

Mám radost ze své knihy. Dělala jsem jí pro běžné použití každé ženy. Na fotografiích jsem nedovolila retuše. Kniha je reálná. Je pro mne důležité, aby žena viděla co opravdu sama doma zvládne. Tedy i postupy při líčení jsou snadné, jednoduché, rychlé. Líčidla jsem použila z cenově dostupné kosmetické řady. To proto, aby každá žena mohla nalíčit svůj obličej podle návodu a né aby má kniha byla něčím co nedokáže a no co ani doma nemá všechny potřebné přípravky. Říkám to proto, že při mých setkáních na akcích, které pravidelně pro ženy pořádám, mi právě toto říkají a na to se také ptají. Má kniha není o proměnách. Neměnila jsem ani barvu vlasů, ani střihy účesů. Vlasy jsou jen vyfoukány, vyžehleny a dotvarovány. S líčením má pak výsledný efekt být o tom, že opravdu každá žena sama v domácích podmínkách se může upravit tak, aby vypadala zajímavě, atraktivně a třeba i sexy. Kniha je určena pro ženy středních let a výš. Těch je u nás nejvíce a myslím, že se pro ně mnoho nedělá. Co se informací o vizáži, jejich ukázek a návodů týče. Všem vám přeji mnoho pěkných chvil a nápadů při vaší úpravě a čtení mé knihy. Pokud se vám kniha bude líbit, nebo chcete-li se mně na něco zeptat, nebo se se mnou sejít, napište už teď se moc těším.
Vaše Jára

PS: Knihu vám na požádání zašlu v ceně 169,- + dobírka , balné nepočítám

Knižní obálka - Ukázka z knihy 1 - Ukázka z knihy 2 - Ukázka z knihy 3 - Ukázka z knihy 4

Autogramiáda knihy - Rozhovor o knize

Rekvalifikace

Nabídka výukového rekvalifikačního kurzu v oboru vizážistika. Po absolvování rekvalifikace možnost získání živnostenského listu.

Teoretická část kurzu - Praktická část kurzu - Ukázka práce učastni kurzu 1 - Ukázka práce učastni kurzu 2 - Ukázka práce učastni kurzu 3

Dárkové kupóny

Novinkou v nabízených službách jsou dárkové kupóny v ceně 500, 800, 1000, 1500, 2000,- Kč dle rozsahu vizážistikých služeb. Vhodné jak pro soukrommé tak i firemní upotřebení.